Zdeněk, 50 let
2026
„I přesto, že celý život aktivně sportuji a stále závodně hraji hokej, začal jsem kolem padesátky vnímat postupný pokles výkonu, horší regeneraci a únavu. Tělo už nereagovalo tak, jak jsem byl zvyklý. Udržet výkonnost i energii bylo čím dál náročnější. V testosteronové terapii jsem přibližně 8 měsíců a rozdíl vnímám velmi výrazně. Zvýšila se celková energie, zlepšila se regenerace a vrátila se mi chuť na sex. Cítím se fyzicky silnější, vyrovnanější. Znovu mám radost ze sportu i běžných aktivit. Plánuji také pravidelné silové cvičení, abych naplno využil návrat testosteronu na normální hladinu, kterou jsem měl dříve velmi nízkou. Jsem rád, že jsem se pro terapii rozhodl, a doporučil bych ji všem mužům, kteří řeší podobné potíže.”